►Farkımız Farklılığımız - Halsiz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yürekten Sözler

4 posters

Yürekten Sözler Empty Yürekten Sözler

Mesaj tarafından m3rT Perş. Ara. 09, 2010 6:48 am

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZaZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi
HAYATINDAN TAMAMEN SILEMEZ BENI KIMSE,YA KALBINDE, VARSA YÜREGINDE YADA BEDENINDE MUTLAKA BIR IZIM KALIR GERIYE..

Yüregin yoksa eger rahat ol ozaman izim bedeninde,beni unutmana yetecek MESAFE yok bu alemde,bosuna ugrasma sadece zaman geçer biraz daha bakarsin,alemlere akarsin ama yerime asla bir ALLAHIN KuLunu K O Y A M A Z S I N! ..

Seni sevmek suç ise cezam idam olsun cezam idam isecelladım sevgilim olsuncelladım sevgilim ise adı SEVDA olsun adı SEVDA ise bu canım ona FEDA OLSUN...

Ağlamaktan gözlerimden kan damlıyor be gülüm seni sevmenin bedeli bumuydu kolumda 40jilet yarasıda senden bana bir hatıramımı kalacaktı mezarta sanaq kavucağımı bilsem şimdi şah damarımı keserim

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın be GÜLÜM

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için

Birgün yanına bir gül ve bir silahla gelecegim ya gülü alıp benim olursun yada silahı alıp beni vurursun

Beni bırakıp gideceksin biliyorum.canın saolsun.ben yinede seni sevİyorum.aşkıma karşılık senden tek birşey istiyorum.senede bir gün sadece bir gün ara beni.hiç konuşmasanda olur.nefesini gönder bana.içime çekeyim kana kana.bunu çok görme bana.bende sana ilk söylediğim sözü söylicem.bakma sen söylerken belki ağlarım ama sen ağlama sakın.çünkü seni öyle sevdi yaralı kalbim.kendine iyi bak can cağızım elveda...

Biz Bu Sokaklarda Büyüdük Güzelim,Bilmeyiz Sizin Gibi Ballı Ekmek Yemeyi Onbeş Yaşında Dünyaya Onyedi Yaşında Sevdalara Savaş Açtık Sosyetenin Yüksek Kaldırımlarında Yerimiz Olmasada Her Kahvede Masamız Her Kavgada Adımız Her Maçta Şeklimiz Ve Her Genç Kızda Resmimiz Vardır.Bu mesaj düşmanıma nasihat sanada hediyem olsun...

ben uyumuyorum hiç bir gece duvarlara takılı gözlerim penceremden küçük bir ay ışığı aydınlatır odamı elim telefonda nezaman arayacak diye beklerken sen parfümlü yastığında uyuyorsun güzelim bilemezsin kalbinde façası olan gönlünde yangını olan gencin seni beklediğini sen nerden bileceksin aşak böyle birşey işte sen şair olmasanda dolduruyor insanın yüreğini söyletiyor o tatlı dili ben allahına kadar sevdim ve seveceğim

Seni Özlemek Acı Çekmekse O Acıyı Severek Çekiyorum, Seni Sevmek Günahsa Hiç Çekinmeden Günaha Giriyorum, Sana tutkun Olmak Ölmekse Al Sana Canımı Veririm

Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

Tanıştığımız günü Anımsıyorumda Kalbim yerinde Durmuyordu Şimdi ismini Andıkça Göz yaşlarım Durmuyor Sevdiğim.. .

Uyuştur kanımı, başımı döndür... Yatır dizlerine ömrümü söndür! Çekme dudaklarını dudaklarımdan... Nefesim kesilsin öperek öldür..!

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

Aşkı senden öğrendim başkasını sevemem. Tükenip gitsem bile seni kalbimden silemem. Öyle sevdimki seni nasıl söylesem bilmem. Canımı al istersen sana hayır demem.. Seni Çok seviyorum sevdam

BIR SENE MUTSUZ YASAMAKTANSA BIR SANIYE MUTLU YASAMAYI TERCIH EDERIM BIR SANIYE MUTLULUGUN SONU VARSIN OLUM OLSUN...

Alıntıdır

Teşekkürler
m3rT
m3rT
Kurucu
Kurucu

Erkek

3882

Hesabı
Kredi: Forum Bankası

http://www.mertkahveci.com

Yürekten Sözler Empty Geri: Yürekten Sözler